پل مرکزی باکتری دستگاه استفاده آمریکایی

پل: مرکزی باکتری دستگاه استفاده آمریکایی دانشمندان آنتی بیوتیک اخبار گوناگون

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی واردات مرغ و گوشت کشور دست چند نفر است؟

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام وزارت جهاد کشاورزی شمار کل واردکننده های مرغ، گوشت قرمز و قرار داده های دام کشور را اعلام کرد.

واردات مرغ و گوشت کشور دست چند نفر است؟

واردات مرغ و گوشت کشور دست چند نفر است؟

عبارات مهم : بازار

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام وزارت جهاد کشاورزی شمار کل واردکننده های مرغ، گوشت قرمز و قرار داده های دام کشور را اعلام کرد.

تسنیم نوشت: مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام وزارت جهاد گفت: مازاد تولید مرغداران با قیمت هر کیلو 6650 تومان و گوشت مرغ درجه 1 و 2 با قیمت هر کیلو 6950 تومان خریداری می شود و کمبودی در تولید نداریم. علیرضا ولی با اشاره به اینکه گوشت مرغ به اندازه کافی تولید و مازاد نیز خریداری می شود، افزود: شرکت پشتیبانی امور دام به منظور حمایت از مرغداران و ایجاد ثبات در بازار گوشت مرغ مازاد تولید را خریداری و قرار داده های مورد نیاز مرغداران را با قیمت مناسب توزیع می کند.

واردات مرغ و گوشت کشور دست چند نفر است؟

وی گفت: ذخایر موجود به اندازه کافی است و حتی زیاد از آنچه که دولت وظیفه کرده است خریداری کردیم تا در آینده در صورت شیوع احتمالی آنفلوانزای فوق حاد پرندگان تقاضای بازار را پاسخ دهیم. مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام افزود: هم اکنون بازار گوشت مرغ با ثبات است و هر کیلوگرم گوشت مرغ با میانگین قیمت 7500 تا 7800 تومان عرضه می شود. بنابراین توزیع گوشت مرغ منجمد متوقف شده است هست. ولی گفت: 23 هزار واحد مرغداری فعال در کشور داریم که قرار داده های مورد نیاز تولید این واحدها را تأمین کردیم.

وی تصریح کرد: گرچه مرغداران از اوضاع قرار داده های تولید مشمول بر کنجاله سویا و ذرت رضایت چندانی ندارند ولی با توجه به توزیع قرار داده ها با قیمت های حمایتی در تولید مسئله چندانی ندارند. مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام افزود: این شرکت در 9 ماه امسال بیش از دو میلیون تن کنجاله سویا ، ذرت و جو در واحدهای مرغداری و دامداری توزیع کرده هست. ولی گفت: شرکت پشتیبانی امور دام هیچ محدودیتی در تأمین قرار داده های دامی جهت تشکل ها و اتحادیه ها ندارد. وی تأکید کرد: با اجرای طرح توزیع قرار داده های مورد نیاز واحدهای مرغداری و دامداری و زیاد کردن عرضه این قرار داده ها دست دلالان و واسطه ها از بازار کوتاه شده است است.

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام وزارت جهاد کشاورزی شمار کل واردکننده های مرغ، گوشت قرمز و قرار داده های دام کشور را اعلام کرد.

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام افزود: در چند ماه گذشته به منظور حمایت از مرغداران و دامداران قرار داده ها با قیمت کمتر از بازار عرضه می شود. ولی ادعای بعضی از افراد را درخصوص ایجاد رانت در واردات قرار داده ها تکذیب کرد و گفت: تمام متقاضیان و بازرگانان بخش های دولتی و شخصی می توانند بدون مراجعه به وزارت جهاد کشاورزی و با رعایت موازین و دستورالعمل های بهداشتی و قرنطینه ای جهت واردات قرار داده اقدام کنند. وی افزود: هم اکنون بیش از 90 نفر در زمینه واردات قرار داده های مورد نیاز مرغداران و دامداران و 90 نفر نیز در زمینه واردات گوشت قرمز فعال اند. مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام تصریح کرد: اعتقاد دارم در زمینه تأمین قرار داده ها و تنظیم بازار گوشت مرغ و گوشت قرمز دولت باید کنار برود و این مهم را به بخش شخصی واگذار کند و ما تلاش داریم این وظایف را دراختیار بخش شخصی قرار دهیم .

ولی علت زیاد کردن قیمت قرار داده را پرسشها ارزی و تأخیر در ترخیص محموله های وارداتی دانست و افزود: هم اکنون 800 هزار تن محموله ذرت و 500 هزار تن محموله کنجاله سویا خریداری شده است است و از بندر ترخیص می شود. وی تصریح کرد: به علت مدیریت و کنترل بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان سخت گیری های قرنطینه ای زیاد کردن یافته است.

بنابراین ترخیص محموله قرار داده های وارداتی که تا پیش از این در شبانه روز 15 تا 20 هزار تن انجام می شد درحال حاضر در شبانه روز به کمتر از 5 هزار تن کم کردن یافته هست. مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام راجع به بازار گوشت قرمز گفت:? روزانه 100 تن گوشت وارداتی از کشورهای آسیای میانه و استرالیا وارد و در میادین میوه و تره بار و فروشگاه های زنجیره ای توزیع می شود و درحال حاضر جلوی روند زیاد کردن قیمت گرفته شده است و قیمت گوشت قرمز رو به کم کردن هست. ولی تأکید کرد: تا زمانیکه بازار گوشت قرمز به ثبات برسد در بازار می مانیم.

واردات مرغ و گوشت کشور دست چند نفر است؟

واژه های کلیدی: بازار | واردات | وارداتی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs