پل مرکزی باکتری دستگاه استفاده آمریکایی

پل: مرکزی باکتری دستگاه استفاده آمریکایی دانشمندان آنتی بیوتیک اخبار گوناگون

گت بلاگز اخبار حوادث تصادف زنجیره‌ای 56 ماشین در محور قزوین – کرج

بامداد امروز جمعه ساعت 1:03 تصادف زنجیره‌ای بین 56 ماشین در اتوبان قزوین – کرج رخ داد که 215 نفر در این تصادف اتفاق دیدند.

تصادف زنجیره‌ای 56 ماشین در محور قزوین - کرج

تصادف زنجیره ای 56 ماشین در محور قزوین – کرج

عبارات مهم : تصادف

بامداد امروز جمعه ساعت 1:03 تصادف زنجیره ای بین 56 ماشین در اتوبان قزوین – کرج رخ داد که 215 نفر در این تصادف اتفاق دیدند.

به گزارش ایسنا، شاهین فتحی معاون عملیات امداد و نجات هلال احمر با اعلام این خبر اظهار کرد: برخورد زنجیره ای 56 ماشین در قزوین – آبیک – میرپنجی کیلومتر 45 اتوبان قزوین – کرج، لاین جنوبی (زیر پل آمادگاه) بین دو تریلی، چهار کامیونت و 50 سواری رخ داده است.

تصادف زنجیره‌ای 56 ماشین در محور قزوین – کرج

به گفته وی، تعداد اتفاق دیدگان در این تصادف زنجیره ای 215 نفر بوده است که 12 نفر آنان به مراکز درمانی انتقال یافته شدند.

همچنین مرتضی سلیمی مدیر شرکت امداد و نجات هلال احمر نیز به عملیات امداد و نجات 80 تیم ( 270 نفر) از نیروهای این شرکت از چهارشنبه گذشته تا 7 صبحگاه امروز جمعه در11 استان متأثر در برف و کولاک اشاره کرد و گفت: استان های آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، چهارمحال و بختیاری، زنجان، قزوین، کردستان، گیلان، لرستان، مازندران و همدان در برف و کولاک دو روز گذشته متأثر بودند که هلال احمر در 46 محور در 11 استان ذکر شده است امدادرسانی خود را انجام داده است.

بامداد امروز جمعه ساعت 1:03 تصادف زنجیره‌ای بین 56 ماشین در اتوبان قزوین – کرج رخ داد که 215 نفر در این تصادف اتفاق دیدند.

به گفته وی، این امدادرسانی ها به 5780 نفر صورت گرفته است و در این راستا 122 نفر نیز اسکان اضطراری داده شدند. ضمن اینکه از بین امدادرسانی ها پنج تن به مراکز درمانی انتقال یافته شدند.

رئیس شرکت امداد و نجات هلال احمر در خاتمه عنوان کرد: ماموران این شرکت با 748 دستگاه اقدام به رهاسازی خودروها از برف کرده اند.

واژه های کلیدی: تصادف | قزوین | ماشین | درمانی | زنجیره | امدادرسانی | عملیات امداد و نجات | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs