پل مرکزی باکتری دستگاه استفاده آمریکایی

پل: مرکزی باکتری دستگاه استفاده آمریکایی دانشمندان آنتی بیوتیک اخبار گوناگون

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی وزرایی گزینش شوند که هزینه‌ حمایت از دولت را داده باشند / محمد جواد حق‌شناس

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: گزینش اعضای کابینه دوازدهم باید با خواست و علاقه مردم که موجب راهیابی مجدد رییس جمهور به پاستور شد ارتباط مستقیم داشته باشد. 

وزرایی گزینش شوند که هزینه‌ حمایت از دولت را داده باشند / محمد جواد حق‌شناس

محمد جواد حق شناس: وزرایی گزینش شوند که هزینه حمایت از دولت را داده باشند

عبارات مهم : سیاسی

یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: گزینش اعضای کابینه دوازدهم باید با خواست و علاقه مردم که موجب راهیابی مجدد رییس جمهور به پاستور شد ارتباط مستقیم داشته باشد.

محمدجواد حق شناس در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه عوض کردن در کابینه یازدهم یکی از خواسته های رأی دهندگان در انتخابات اخیر بود، اظهار کرد: موانعی هم که در دولت اول روحانی پیش پای بود این دوره وجود ندارد، مجلسی که با دولت همراه نبود و حتی در تقابل با دولت بود امروز به یک مجلس همراه دولت تبدیل شده است است.

وزرایی گزینش شوند که هزینه‌ حمایت از دولت را داده باشند / محمد جواد حق‌شناس

وی در ادامه افزود : تغییراتی هم که بعد از انتخابات شوراها در ترکیب اعضای شورای کلانشهرها رخ داد بیانگر نوع رویکرد مردم به برنامه های دولت هست. به نظر نمی رسد این بار ملاحظاتی از قبیل همراه نبودن مجلس یا عدم همراهی فضای عمومی یا رسانه ای در چینش کابینه وجود داشته باشد.

این عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی همچنین خاطرنشان کرد: در دولت اول روحانی که بعد از هشت سال دولت در اختیار جریان اصلاح طلبی و اعتدالی قرار داده شد شاید گزینش مدیران و وزرای باسابقه مورد نیاز و درست بود ولی الان بعد از چهار سال که وقت ارزیابی از علمکردها وجود دارد باید کابینه ای جوانتر و با میانگین سنی حداقل 50 تا 55 سال شکل بگیرد. البته حضور زنان در کابینه هم یکی از نیازهایی است که باید به آن توجه شود. در دو دهه اخیر شاهد شکل گیری نسل جدیدی از زنان بودیم که این قشر امروز می توانند در فضای مدیریتی کشور تأثیرگذار باشند. رویکرد وزرای کابینه دوازدهم باید این باشد که بخش قابل توجهی از مدیران میانه خود را از میان زنان گزینش کنند.

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: گزینش اعضای کابینه دوازدهم باید با خواست و علاقه مردم که موجب راهیابی مجدد رییس جمهور به پاستور شد ارتباط مستقیم داشته باشد. 

حق شناس راجع به لزوم همراهی همه اعضای کابینه و مدیران دولت با برنامه های رییس جمهور اظهار کرد: آقای روحانی در این زمینه گلایه هایی دارند که کاملاً هم درست است ولی باید این گلایه را از خودشان داشته باشند. بخش های قابل توجهی از کابینه، معاونان وزرا و استانداران نه تنها با روحانی همراه نبودند و باوری به برنامه های دولت نداشتند، بلکه همراه با رقیب او بودند. در این دوره باید از نیروهایی استفاده شود که توانایی و توانایی کافی را داشته و به لحاظ سیاسی برنامه های دولت را قبول داشته باشند و همچنین هزینه های مورد نیاز جهت حمایت از دولت را پرداخت کرده باشند.

وی در آخر پاکدستی و سلامت، باورمندی به اصل نظارت پذیری مردم، اعتقاد به نیروهای جوان و زنان، قانونمداری و توانمندی حضور در یک کار تیمی را از دیگر شاخصه های مورد نیاز جهت اعضای کابینه دوازدهم دانست.

واژه های کلیدی: سیاسی | همراه | همراهی | برنامه | اعضای کابینه | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs